Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten şampiyonluk mesajı: Hazırlıklarımızı tamamladık

Başkan Özbek, İstanbul Topkapı Üniversitesi öğrencileri tarafından “Yılın Yöneticisi” seçildi. Özbek, üniversitenin Kazlıçeşme Yerleşkesi’nde düzenlenen ödül töreninin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılı camia olarak 24’üncü şampiyonluğa odaklandıklarını belirten Özbek, “Bildiğiniz üzere bu hafta şampiyonun ve ligden düşecek takımların belirleneceği son maçlar oynanacak. Galatasaray Kulübü olarak biz bu maçı çok önemsiyoruz. Çok çekişmeli bir sezon geçiriyoruz. Camiamız adına 24’üncü şampiyonluğun ne kadar önemli olduğunu düşünerek tüm ekip olarak zamanımızın bir kısmını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde harcıyoruz. Bu şampiyonluğun önemini vurgulayarak zamanımızı geçiriyoruz. Bütün Galatasaraylıları inşallah hafta sonu elde edeceğimiz şampiyonlukla büyük bir sevince boğmak için tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük bir çalışma içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

“İyi bir takımız. İyi bir birlikteliğimiz var. Kenetlenmiş durumdayız” diyen Başkan Özbek, konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Herkesin bildiği gibi iyi bir hocamız, teknik ekibimiz var. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte uygulayamaya koyduğumuz birlik ve beraberliğin eseridir bugünkü başarılarımız. Aldığımız 88 puan ve alacağımız 100 puan da onların eseridir. Önemli olan camianın içerisindeki barış ikliminin devam etmesi ve tek bir yumruk haline gelebilmemizdir. Taraftarlarımıza da buradan büyük bir selam gönderiyorum. Onların da bu başarıda katkıları çok büyük. İnşallah Galatasaray’ı sevenleri hafta sonu mahcup etmeyeceğiz. 24’üncü şampiyonluğumuzu almak için tüm hazırlıklarımızı tamamladık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir